Orientační ceník

Cena každého webu se vždy odvíjí od Vašich specifických požadavků a vzájemné domluvy. Pro bližší představu jsou zde uvedeny orientační příklady, podle kterých je možné si udělat představu o ceně za Váš web.

Malá webová prezentace

Jedná se o malou a přehlednou webovou prezentaci. Předpokládaný rozsah je 5 stránek textů s obrázky. Web obsahuje základní informace např. o činnosti Vaší společnosti, přehled Vašich služeb a kontaktní informace. Cena podobného webu se pohybuje od 5 000 Kč.

Standardní webová prezentace

Standardní webová prezentace předpokládá rozsáhlejší strukturu informací na Vašem webu. Kromě textových stránek může web obsahovat běžné interaktivní prvky (kontaktní formuláře, návštěvní knihy nebo komentáře,...), i sekce jako fotogalerie, kalendář akcí a další. Předpokládané cena podobného webu bude od 8 000 Kč.

Rozsáhlá webová prezentace

Rozsáhlé webové prezentace obsahují složitější systémy, jako je registrace uživatelů, zabezpečené sekce, elektronické obchody, případně další zpracování Vašich konkrétních představ. Cena takového webu se vždy odvíjí od Vašich požadavků a orientačně se může pohybovat od 15 000 do 40 000 Kč i výše.


Systém
pro správu obsahu

Maple CMS
U většiny webů, na kterých se podílím, používám vlastní redakční systém. Jeho velkou výhodou je především snadné přizpůsobení právě Vašim internetovým stránkám a speciálním požadavkům.

Kontakt

Máte-li zájem o vytvoření internetových stránek nebo jen jakýkoliv dotaz, kontaktujte mě prosím prostřednictvím kontaktního webového formuláře nebo na některém z uvedených kontaktů.