Ukázky tvorby stránek

středisko Ichthys Plzeň

www.ichthys-plzen.skauting.cz

Redesign stránek plzeňského skautského střediska ICHTHYS. Web je primárně určen pro členy střediska jako pravidelný zdroj informací o činnosti a pořádaných akcích.

středisko Ichthys Plzeň

Řwi Řwi

www.rwirwi.com

Filmová a designová amatérská společnost s tradicí od roku 2004, která má na svém kontě řadu hraných i kreslených krátkých filmů a počítačových animací. Hlavním cílem stránek je propagace výsledků vlastní tvorby.

Řwi Řwi

Villa Mango Garden

www.villa-mango-garden.de

Stránky luxusní rekreační vily v Cape Coral na Floridě. Web obsahuje mimo jiné aktualizovatelný kalendář obsazenosti a pomocí jednoduchého formuláře umožňuje také odeslat žádost o rezervaci.

Villa Mango Garden

Geoing Reality

Stránky pro plzeňskou realitní agenturu Geiong, které fungovaly od roku 2006 do roku 2013. Součástí práce bylo i napojení webu na centrální databázi nemovitostí.

Geoing Reality

Pronatal Spa

www.pronatal-service.de

Stránky agentury, která zprostředkovává nabídku zdravotnických služeb soukromé kliniky Pronatal Spa v Karlových Varech pro německé pacienty. Hlavním zaměřením kliniky je diagnostika a léčba neplodnosti.

Pronatal Spa

VLK Ursus

ursus.skauting.cz

Kurz zameřený na vzdělávání skautských vedoucích. Účast na kurzu a složení závěrečných zkoušek opravňuje k samostatnému vedení dětského oddílu nebo tábora. Web umožňuje mimo jiné i přihlašování na kurzy a sledování průběhu plnění jednotlivých částí zkoušek.

VLK Ursus

43. oddíl Pardi

www.pardi.skauting.cz

Internetová prezentace 43. skautského oddílu z Plzně. Stránky jsou cíleny především na členy oddílu a jejich rodiče jako zdroj informací o nadcházejících akcích a prezentace činnosti ve formě kronikových zápisů a fotogalerií.

43. oddíl Pardi

EliXír 2008

Web pro celorepublikové setkání několika set skautských vedoucích. Stránky sloužily kromě prezentace informací také k přihlašování všech učastníků i lektorů, vytváření jejich časových harmonogramů a registraci na jednotlivé programové bloky.

EliXír 2008

Ginkgofilm Production

www.ginkgofilm.skauting.cz

Společnost, která se zabývá natáčením a tvorbou amatérských filmů. Web má jednak část pro veřejnost s informacemi o filmech, hercích a tvůrcích, tak i vnitřní sekci s možností diskusí nebo jednoduchých her.

Ginkgofilm Production

Skautský kroj

www.kroj.skauting.cz

Stránky, věnováné skautskému kroji a jeho doplňkům. Hlavní částí webu je interaktivní aplikace, která umožňuje seznámení a jednotlivými částmi kroje a možnost prozkoumat několik set současných i historických odznaků a nášivek.

Skautský kroj

Plzeňský kraj šesti řek

www.krjplzen.cz

Stránky sloužící propagaci krajské rady Junáka v plzeňském kraji. Jejich hlavní náplní je publikace článků a tiskových zpráv, a web funguje také například jako rezervační systém základny "Bílý Orel" na Šumavě.

Plzeňský kraj šesti řek

Touch of Gospel

www.tog.cz

Propagační webová prezentace hudebního sboru Touch of Gospel. Kromě informací o historii, současnosti a repertoáru skupiny je hlavním težištěm stránek kalendář koncertů a fotogalerie z činnosti.

Touch of Gospel

Prodej Karet MTG

Stránky, které sloužily k soukromému prodeji a zobrazování aktuální nabídky karet ze sběratelské hry Magic: The Gathering. Web fungoval jako databáze s možností vyhledávání i zobrazování skutečných scanů karet.

Prodej Karet MTG

Junák Plzeň

Webová prezentace skautingu v Plzni v letech 2005 - 2010, zaměřená především na veřejnost a zájemce o členství. Součástí webu byla i databáze všech skautských oddílů v Plzni a mapa jejich kluboven.

Junák Plzeň

Bestpractice

www.tandem.adam.cz/bestpractice

Web s příklady úspěšných česko-německých projektů. Stránky fungují jako databáze projektů s možností třídění a vyhledávání, o jejíž obsah se stará několik desítek uživatelů, převážně z Tandemu.

Bestpractice

Medicare Service

medicare-service.de

Stránky pro zprostředkování zdravotnických služeb pro německé pacienty na českých klinikách a u českých lékařů.

Medicare Service

Kontaktní databáze Tandemu

www.tandem-info.net/partner

Web sloužící pro vyhledávání přeshraniční spolupráce na úrovni škol, sdružení nebo i jednotlivců. Návštěvníci stránek se mohou registrovat do databáze a vložit inzerát, který následně překládají a zveřejňují administrátoři systému.

Kontaktní databáze Tandemu

Systém
pro správu obsahu

Maple CMS
U většiny webů, na kterých se podílím, používám vlastní redakční systém. Jeho velkou výhodou je především snadné přizpůsobení právě Vašim internetovým stránkám a speciálním požadavkům.

Kontakt

Máte-li zájem o vytvoření internetových stránek nebo jen jakýkoliv dotaz, kontaktujte mě prosím prostřednictvím kontaktního webového formuláře nebo na některém z uvedených kontaktů.